La Federació Catalana de Futbol (FCF) ha fet públic els grups de fins a nou equips del CF Martorell. És el cas del juvenils (masculins A, B, i femení A), cadets (A i B), infantils (masculí A i femení A), aleví A i benjamí A.

JUVENIL A

La temporada 2020-21 jugarà al grup 2 de Primera Divisió i tindrà com a rivals l’Atlètic Sant Just B, CF Can Buxeres B, CF Can Vidalet B, UE Castelldefels B, CFA Espluguenc, CD Fontsanta-Fatjó, UE Cornellà, CF Pallejà, UE Sant Ildefons B, FC Santfeliuenc, CF Terlenka Barcelonista B, UD Viladecans, CF Vinyets-Molí Vell i UD Vista Alegre.

JUVENIL B

Enquadrat al grup 1 de Primera Divisió, els martorellencs s’enfrontaran a CE Anoia, CF Base Marc Bartra, CF Blanca Subur, CF Corbera, CF Cubelles, EF Gavà B, FE Atlètic Vilafranca B, CF Gelida, CF Igualada, CD Ribes, UD San Mauro, Sant Vicenç dels Horts Associació 2014, FC Santboià, UE Sitges i CF Vilanova i la Geltrú.

JUVENIL FEMENÍ A

Les martorellenques han quedat enquadrades al grup de Primera Divisió i es veuran les cares amb l’AEM Lleida, CF Base Marc Bartra, RCD Espanyol B, CD Fontsanta-Fatjó B, Atlètic Vilafranca, FB Reus B, FC Terrassa 1906, UE Cornellà B, CF Igualada B, FC Levante Las Planas B, CF Món Femení Terrassa B i CF Pallejà.

CADET A

Els martorellencs, que jugaran al grup 10 de Primera Divisió, tindran com a rivals el CF Can Vidalet B, CF Ciudad Cooperativa, CF Corbera, EF Olesa 87, EF Gavà E, FE Atlètic Vilafranca A, UE Cornellà C, CF Igualada C, FC Levante Las Planas, UD Marianao Poblet B, PB Vallirana, AE Piera B, UE Sant Ildefons C, FC Santfeliuenc B i CF Vinyets-Molí Vell.

CADET B

Enquadrat al grup 9 de Primera Divisió, els rivals dels martorellencs la temporada 2020-21 seran el CE Anoia A, CF Base Marc Bartra A, CF Blanca Subur A, UE Castelldefels C, EF Gavà B, Atlètic Vilafranca B, CF Igualada B, CF Mas Catarro A, AE Piera A, CD Ribes A, CD Riudebitlles A, UD San Mauro A, UE Sitges A, UD Viladecans C i CF Vilanova i la Geltrú A.

INFANTIL A

El CF Martorell jugarà al grup 10 de Primera Divisió i es veurà les cares amb l’AE Abrera, Atlètic Sant Just B, UE Castellbisbal, CF Corbera, EF Olesa 87, EF Gavà B, CD Fontsanta-Fatjó, CF Igualada C, CF Molins de Rei, PB Vallirana, AE Sant Andreu de la Barca, Sant Cugat FC C, FC Sant Esteve Sesrovires, FC Santfeliuenc i CF Vinyets-Molí Vell.

INFANTIL FEMENÍ A

Les martorellenques jugaran a Primera Divisió i es veuran les cares amb el CE Anoia, CD Fontsanta-Fatjó, FB Reus, UE Cornellà, CF Igualada, FC Levante Les Planas, CE Llerona B, FC Martinenc i Món Femení Terrassa CF A.

ALEVÍ A

Enquadrats al grup 1 de Primera Divisió, el CF Martorell s’enfrontarà al FC Barcelona C, CF Blanca Subur, CF Can Vidalet, UE Castelldefels, EF Gavà D, Atlètic Vilafranca, UE Cornellà C, CF Igualada C, AE Prat, AE Sant Andreu de la Barca, UE Sant Ildefons, FC Santboià, FC Santfeliuenc B, UD Viladecans i CF Vilanova i la Geltrú.

BENJAMÍ A

Els martorellencs jugaran al grup 1 de Primera Divisió i tindran com a rivals l’Atlètic Sant Just, FC Barcelona C, CF Blanca Subur, UE Castelldefels, CF Cubelles B, EF Gavà C, Atlètic Vilafranca, CE Europa, UE Cornellà C, CF Igualada C, CD Ribes, AE Sant Andreu de la Barca, FC Santfeliuenc B, Sporting Gavà i CF Terlenka Barcelonista. Els blanc-i-vermells debutaran enguany en aquesta categoria.

Deixa un comentari